اخبار

پمپ های صنعتی ایران در یک نگاه

شرکت پمپ‌های صنعتی ایران از سال 1356 در شهر صنعتی البرز بعنوان یکی از پیشگامان در زمینه تولید پمپ‌های صنعتی، در ایران با تولید و ساخت پمپهای ISO آغاز به کار کرد سپس در سال 1380و پس از سالها فعالیت و تلاش پی در پی و اندوختن تجارب فراوان، به منظور توسعه و پیشرفت به شهر صنعتی هشتگرد منتقل شد.

با بیش از چهار دهه تجربه در این صنعت دارای تخصص و تجربه فراوان در طراحی، تولید و تحویل انواع پمپ‌ بوده و در زمره بهترین‌های این صنعت محسوب می‌شود.

 شرکت پمپ‌های صنعتی ایران در زمینه تولید انواع پمپ‌های صنعتی از جمله پمپ‌های آب، فاضلاب، آتش نشانی و فرایندی را در دستور کار خود دارد.

تولید در این شرکت براساس سفارش مشتریان صورت می‌گیرد و سفارشات عمدتا مربوط به پروژه‌های مختلف اعم از پالایشگاه‌های نفت، پالایشگاه‌های گاز، مجتمع‌های پتروشیمی، نیروگاه‌ها، خطوط انتقال نفت، خطوط انتقال آب، کارخانجات فولاد، طرح‌های شیرین سازی آب، طرح‌های معدنی و… می‌باشند.

پمپ های صنعتی ایران

تمرکز بر کیفیت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تولید پمپ‌هایی با عمر طولانی و عملکرد بی نقص از جمله اهداف اصلی مجموعه می‌باشد.

این شرکت به ارائه خدمات پس از فروش عالی و پشتیبانی فنی به مشتریان خود متعهد بوده و به دنبال جلب رضایت مشتریان است.

شرکت پمپ‌های صنعتی ایران با تجربه و تخصص، و تمرکز بر کیفیت، به یکی از برترین تولیدکنندگان پمپ‌های صنعتی در ایران تبدیل شده و خدمات خود را به بازارهای داخلی و خارجی ارائه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *