پمپ های صنعتی ایران در یک نگاه

شرکت پمپ های صنعتی ایران در سال 1356 در شهر صنعتی البرز با تولید و ساخت پمپ های ISO آغاز به کار کرد. در سال 1380و پس از سالها فعالیت و تلاش پی در پی و اندوختن تجارب فراوان، به منظور توسعه و پیشرفت به شهر صنعتی هشتگرد منتقل شد و با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مکانیزه، به تولید و ساخت انواع پمپ های صنایع نفت و گاز پتروشیمی مطابق استاندارد API-610 پرداخت. در مجموعه پمپ های صنعتی ایران، بخش هایی نظیر طراحی،مدلسازی، ریخته گری، ماشین کاری، آزمایشگاه و تست، سیل سازی، واحد ویژه تولید پمپ های کرایوژنیک و واحد خدمات پس از فروش وجود دارد که مجموعه این بخش ها تحت عنوان گروه IIP شناخته می شود.

پمپ های صنایع


در حال حاضر این گروه یکی از بزرگترین سازندگان پمپ در ایران است و کارخانه این شرکت به مساحت ۲۱۰۰۰ متر مربع (شامل ۱۴۰۰ متر سالنهای سرپوشیده، ۴۲۰۰ متر مربع انبار و ۱۱۰۰ متر فضای اداری)، با دارا بودن ماشین آلات مدرن در خط تولید، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ های صنعتی در خاورمیانه است.
در طی سالهای ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۴ این شرکت بیش از 5000 دستگاه پمپ های فرآیندی و آبرسانی، طی قراردادهای فی مابین، ساخته و تحویل داده است. برخی از کارفرمایانی که گروه پمپ های صنعتی طی سالهای اخیر افتخار همکاری با آنها را داشته است شامل PPI , SPEC , NIPC , OIEC , NIOEC , POGC و سایر شرکتهای حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، شرکتهای تابعه وزارت نیرو، وزارت صنایع و… هستند.

کوپلینگ


شرکت پمپ های صنعتی ایران با بیش از چهل سال فعالیت و تجربه، علاوه بر دستیابی به نوآوری در روش های تولید پمپهای آب، صنعتی و خانگی، با بهره برداری از تمام ظرفیت خویش، موفق به تولید محصولات فرایندی شده است. شایان ذکر است IIP چهارمین تولید کننده پمپهای 6kv مستغرق کرایوژنیک در دنیا است.

 

گزیده ای از پروژه های گروه پمپ های صنعتی ایران :

  • شرکتهای طرف پیمان شرکت نفت و گاز پارس POGC تعداد حدود 1000 دستگاه
  • شرکتهای طرف پیمان شرکت ملی نفت ایران NIOC تعداد حدود 700 دستگاه
  • شرکتهای طرف پیمان شرکت ملی صنایع پتروشیمی NIPC تعداد حدود 500 دستگاه

 


Please check the info below :