معرفی گروه پمپ های صنعتی ایران

شرکت پمپ های صنعتی ایران در سال 1356 هجری شمسی با نام I.I.P Group تاسیس گردیده و اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ های فرایندی صنایع نفت ،، گاز و پتروشمی و نیز پمپ های بزرگ آبرسانی و نیروگاهی در ایران و خاورمیانه است شناخته می شود. گروه پمپ های صنعتی ایران با بیش از 40 سال تجربه و سابقه درخشان در تولید انواع پمپ های صنعتی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، برق و صنایع مختلف و با ایجاد دانش فنی در خدمت بومی سازی کشور بودهجامع و، به خودکفایی کامل رسیده و گام های بلندی در راستای بومی سازی تولید انواع پمپ هاس صنعتی برداشته است.
شرکت پمپهای صنعتی ایران که بعنوان یکی از برترین کارخانه های پمپ سازی در ایران و خاورمیانه شناخته شده استمی شود و با به کارگیری آخرین ابداعات و پیشرفتهای تکتولوژی در صنعت پمپ سازی جهان ، محصولات خود را ارتقا داده است و در تامین نیاز کارفرمایان و صنایع مرتبط موفقیتهای چشمگیری کسب کرده است. علاوه بر این گروه پمپ های صنعتی، و در زمینه راهبری بهینه محصولات خود، نیز با برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای متعدد ،، بخشی از توان مهندسی خود را برای آموزش روشهای پیشرفته تولید به کاربران ایرانی به کار گرفته و همچنین با ارائه یک تیم قدرتمند فنی ، فروش و خدمات پس از فروش برای تامین نیازهای مشتریان خود تلاش فراوانی نموده است.
این شرکت دارای کارخانه ای مجهز در شهرک صنعتی هشتگرد بوده است و در آن بخش های فنی مهندسی، مدلسازی و ریخته گری، ماشینکاری، مونتاژ ،، تست ،، آزمایشگاه و … مستقر است و از این رو دانش فنی و تخصص در کنار دستگاه ها و تجهیزات تاولید و تست، موجب ایجاد توانایی لازم برای تولید انواع پمپ های صنایع مختلف مطابق با استانداردهای جهانی شده است .