” تخصص ما، تعهد ماست”

تاکید ما بر افزایش دانش و مهارت سرمایه‌های انسانی، سیستم‌های نوین مدیریتی، فن آوری بالا، کیفیت برتر طراحی، تولید برمبنای سفارش جهت ارائه محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان بوده و رسیدن به سطح بالای رضایتمندی مشتریان سرلوحه کاری ما می‌باشد.

 

چشم انداز، ماموریت و اهداف شرکت پمپ های صنعتی ایران

چشم انداز

چشم‌انداز ما در شرکت پمپ‌های صنعتی ایران، ایجاد یک جایگاه برجسته و بین المللی در صنعت پمپ سازی است. ما به دنبال تبدیل شدن به مرجعیتی فنی و تکنولوژیک در زمینه تولید پمپ‌های نوآورانه، کارآمد و بی نظیر هستیم.
ارائه‌ی راهکارهایی با کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته برای حل چالش‌های پمپ سازی و بهبود عملکرد صنعتی، از اهداف ما است. ما به دنبال ایجاد محصولاتی هستیم که علاوه بر افزایش بهره‌وری و کارایی، به حفظ منابع آب و انرژی نیز کمک کنند. با توجه به توانایی‌های ما در طراحی و تولید پمپ‌های متناسب با نیازهای مختلف، هدف ما فراگیری و گسترش بازارهای جدید و افزایش حضور در صنایع مختلف است.

 

ماموریت

براین باوریم که برای بهترین بودن، باید تخصص ما و تعهد ما باشد و در این راستا با افتخار می‌گوییم که با تکیه بر دانش، مهارت و سیستم‌های نوین مدیریتی، فن‌آوری و کیفیت برتر طراحی و تولید و نیز نیروهای توانمند در عرصه ارائه محصولات و خدمات، توانسته‌ایم بهترین‌ها را برای مشتریانمان فراهم کنیم.
به عنوان یک مجموعه تولیدی و خدماتی، متعهد هستیم که تخصص، دانش فنی، مهارت و نیروی انسانی خود را جهت توسعه محصولات و خدمات خود به کار گیریم. در این راستا، با ارائه راهکارهای پیشرفته در زمینه طراحی، تولید و ارائه پمپ‌های متناسب با نیاز مشتریان می‌پردازیم. ما به دنبال ارائه پمپ‌هایی هستیم که کارآیی بهینه و اطمینان از عملکرد را فراهم کنند. هدف ما ارتقائ رضایت مشتریان، حفظ محیط زیست و ایجاد ارزش برای سهامداران و جامعه است. با اعتقاد به کیفیت، نوآوری و خدمات برتر، ما به دنبال ایجاد روابط مثبت و مفید با مشتریان و شرکای تجاری خود هستیم تا به رهایی از چالش‌های پمپ سازی بپردازیم و به رهبری در صنعت پمپ سازی برسیم.

 

اهداف استراتژیک پمپ‌های صنعتی ایران

استراتژی اصلی شرکت عبارت است از ارتقا توان رقابتی(کاهش قیمت، بهبود کیفیت و کاهش زمان تحویل) جهت ایجاد ارزش برای مشتریان می‌باشد.

و اهداف زیر را دنبال می‌کنیم:

  1. تبدیل شدن به بزرگترین تولید‌کننده پمپ‌های صنعتی در منطقه
  2. تنوع و نوآوری در محصولات
  3. توسعه بازارهای صادراتی
  4. بهبود کیفیت
  5. کاهش زمان تحویل
  6. افزایش تولیدی
  7. تحقیق توسعه
  8. گسترش بازار
  9. ارتقا خدمات پس از فروش
  10. کاهش قیمت‌ها